top of page

БАНЯ

Ние предлагаме само малка част от нашите продукти по ваш вкус на нашия уебсайт. Можете да разгледате много повече, като дойдете в нашия концептуален магазин, разгледайте и докоснете всяка наша подробно подготвена изложба. Искаме да опитате секциите за баня и кухня, подготвени в оригинални стилове от нашите архитекти на живо. Не решавайте, преди да дойдете при нас, за да имате жизнените пространства на вашите мечти.

DARIA

Özgün bir tarz arayanlar için özel olarak üretilen Daria serisi, rölyef dekorların yanı sıra, ışıltılı malzemeli dekorları ile de kendini hemen farklı kılıyor. 30x90 cm boyutundaki rektifiyeli mat duvar karo ve dekorları ve 60x60 cm ebadında rektifiyeli, mat sırlı porselen yer karolarıyla hem otel, ofis, kafe ve restoranlara hem de konut içi ve banyolara ışıltısını taşıyor.

MABURU
Çorlu Çanakkale Seramik Ana Bayii, Maburu Serisi Banyo

Wabi ‘Maburu’ elegan klasik tarzı mekanlara taşıyor
Mermer tipolojisindeki Wabi ‘Maburu’ serisi, parlak yüzey çeşidi ile modern mekanlara uyum sağladığı kadar, elegan klasik tarz yaratmak isteyen kullanıcılar için de tercih sebebi. Koleksiyon içinde yer alan geniş süpürgelik birimiyle, klasik dokunuş arayanlar için sofistike bir kullanım öneriyor. ‘Maburu’ serisi, bej ve gri renklerinde üretilen 34x111 cm ebatlı parlak rektifiyeli duvar karoları ve rölyefli dekorları ile birlikte, 60x60 cm parlak, rektifiyeli ve lappaturalı düsük su emmeli yer karoları ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.

CALACATTA CREAM

Farklı mermer tipolojilerinin buluştuğu koleksiyon Marmoles Brillo… İtalya’nın Toskana Bölgesi’ndeki Carrara şehrine özgü ünlü Calacatta mermeri, İspanya’da Santa Magdalena’nın ünlü mermeri Pulpis, Türkiyede çıkarılıp işlenen butik mermerler arasında olan Mocha Perla, Kanada’nın ünlü doğal taşı Eramosa… Bu zengin koleksiyonda 30x90 rektifiyeli duvar karoları ve 60x60 rektifiyeli yer karoları ile birbirinden farklı mermer seçeneklerini kullanarak mekanlara görkem katacaksınız.

SHIRO

Wabi ‘Shiro’ ile çağdaş görünümden klasik dokunuşlara
Wabi ‘Shiro’ serisi, banyonun vazgeçilmez rengi olan beyazı, farklı dekoratif elemanlarla mekanlara taşıyor. 3 boyutlu kalıpların mekana kattığı farklılığı, altın ve gümüş kullanımlarıyla destekleyen ‘Shiro’ serisi, mekanlarda kullanıcının isteği doğrultusunda modern ve çağdaş bir görümünden klasik dokunuşlara kadar birçok farklı kullanım sağlıyor. 34x111 cm mat ve parlak rektifiyeli beyaz renkli duvar karoları ve rölyefli dekorları, kullanıldığı mekanlara cazibeli bir hava katıyor.

VILLAGE

‘Village’ renkli ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyor
Çanakkale Seramik, son dönemin trendi boyalı ahşabın yansımasını, Village serisinin porselen karoları le yaşam alanlarına taşıyor. 
Çanakkale Seramik’in yeni serisi Village ile sunduğu döşeme alternatifleri sayesinde hem eğlenceli hem de daha klasik mekanlar yaratmak mümkün. Village serisinin 60x60 cm boyutlarındaki sırlı porselen karoları, doğal ahşapla uyumlu ama ahşaba sıra dışı bir görünüm kazandıran renkleriyle de dikkat çekiyor.
Konut içi kullanımda tüm mobilya ve aksesuarlara uyum sağlayacak seri, banyo, otel, ofis, kafe ve restoranlar için de ideal seçenekler sunuyor. Village serisi ile ayrıca doğanın canlı renklerini balkon ve teraslarınıza da taşıyabilirsiniz.
Herkes için özel seçenekler sunmak amacıyla seramik karoda bilinen kalıpların ötesine geçen Çanakkale Seramik, ahşabın doğal görünümünü seramiğin sağlamlığıyla buluşturuyor.

Çorlu Çanakkale Seramik Ana Bayii, Maburu Serisi Banyo
SANTORINI

Akdeniz’in ferahlatıcı renkleri ve desenleri tek bir seride birleşiyor... Seri, ilhamını Santorini Adası’na özgü renklerden alıyor ve yaşam alanlarına güney sahillerinin ışıltısını getiriyor. Banyo, mutfak gibi mekanlar için ideal olan Santorini, 12,5x40 cm ve 12,5x12,5 cm ebatları ve zengin kombinasyon seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

ETOILE

Pastel tonların canlandırıcı etkisi, Etoile ile duvarları sarmalıyor. Renkleri, fırça efektleri ve floral desenleri ile yaşam alanlarına baharın ferahlatıcı havasını taşıyan seri, aydınlık ve şık mekanlar tasarlıyor. Pastel tonların içine gizlenen desenler, göz alıcı, şık ve romantik banyolar yaratıyor.

Çorlu Çanakkale Seramik Ana Bayii, Maburu Serisi Banyo
IPEK

Modern ve klasiğin harmanlanmış romantik ruhunu, banyolarınıza ve yaşam alanlarınıza taşıyan Gelin Koleksiyonundan bir başka kusursuz seri; İpek Serisi. Bu çok özel seri, Marakeşin mistik atmosferinde yaşanan sıcacık romantizmi ve aşkın pozitif enerjisini banyonuza taşıyor. İpek serisi, ipeğin yumuşak dokusunu, satenin parlaklığıyla buluşturuyor. 30x60R ebatlı krem ve bronz renklerindeki metalik ışıltılı rölyefli dokular, parlak egzotik mermerler göz alıcı güzelliğiyle kadınsı ve çekici bir banyo yaratıyor.

HEXAGON

Hexagon Serisi ile Akdeniz’in ruhu tüm yaşam alanlarını sarmalıyor. 20x20 ve 20x60cm’lik sıra dışı karo ebatlarıyla sunulan serisindeki tüm renkler, hem apayrı hem de bir bütünün parçası. Geçmiş ve gelecek zamanı birleştiren Hexagon; siyah, krem, cotto ve taupe gibi dört farklı rengin kusursuz uyumuyla iki farklı dünyayı yaşam alanlarında birleştiriyor.

Çorlu Çanakkale Seramik Ana Bayii, Maburu Serisi Banyo
ELHAMRA

Kalebodur, çimentodan tek tek elde üretilen çini tarzı karolardan esinlenerek Elhamra’yı yarattı. Kendine özgü çini tarzı desenlerden oluşan Elhamra Serisi, 20x20 ebadında orta modül, kenar bordür ve köşe parçalarından oluşuyor.Yoğun trafiğin olduğu alanlar için de uygun olan bu karolar provansiyel stili benimseyip projelerinde kullanmak isteyen tasarımcılar için ideal bir seçim haline geliyor

PERA

Klasik ve geleneksel çini karo ve motiflerinden ilhamını alan Pera Koleksiyonu, Çanakkale Seramik’in 20x20cm mat, sırlı porselen karolar ve dekorlarından oluşuyor. Kahve-Mavi, Bej-Gri ve Siyah-Beyaz renk seçenekleri de bulanan Pera, mekanlarda hem yerde, hem duvarda kullanılabilme özelliği taşıyan karolara sahiptir. Zengin desen seçeneklerine sahip koleksiyon, desenlerin mix kullanımı ile de artistik, yepyeni, dekoratif bir yaklaşım getiriyor.

CALACATTA WHITE

Klasik ve geleneksel çini karo ve motiflerinden ilhamını alan Pera Koleksiyonu, Çanakkale Seramik’in 20x20cm mat, sırlı porselen karolar ve dekorlarından oluşuyor. Kahve-Mavi, Bej-Gri ve Siyah-Beyaz renk seçenekleri de bulanan Pera, mekanlarda hem yerde, hem duvarda kullanılabilme özelliği taşıyan karolara sahiptir. Zengin desen seçeneklerine sahip koleksiyon, desenlerin mix kullanımı ile de artistik, yepyeni, dekoratif bir yaklaşım getiriyor.

İTHAL ÜRÜNLER - EDILCOUGHI

DUCALE

ELEGAN VE ŞIK DESENLER BİR ARAYA GELİYOR VE GÖZ ALICI FORMLAR BANYOLARA TAŞINIYOR. PALAZZI DUCALE SERİSİ, ZAMANSIZ TASARIMI VE ZENGİN DEKOR SEÇENEKLERİYLE BANYOLARA BENZERSİZ BİR GÜZELLİK KATIYOR

SANTA MARIA

YAŞAM ALANLARINA ROMANTİK BİR HAVA KAZANDIRAN SANTA MARIA SERİSİ, KULLANILDIĞI ALANLARI SICAK MEKANLAR HALİNE GETİRİYOR. FLORAL DESENLER, RAFİNE GÖRÜNÜM VE ÇARPICI RENK SEÇENEKLERİ YAŞAM ALANLARINA DİNGİN VE ROMANTİK BİR AMBİYANS GETİRİYOR 

VILLA MEDICI

NOSTALJİK FORMLAR, MODERN DOKUNUŞLARLA BİRLEŞİYOR...
EL YAPIMI HİSSİ VEREN VE DUVARLARA DERİNLEMESİNE BOYUTLAR KAZANDIRAN VILLA MEDICI SERİSİ İLE BANYOLAR GÖZ ALICI BİR ŞIKLIK KAZANIYOR 

REGIS

LÜKS FORMLAR, GÖSTERİŞLİ DOKUNUŞLARLA BİRLEŞİYOR...
LÜKSLÜK VE SADELİK HİSSİNİ AYNI ANDA VEREN VE BANYONUZA İHTİŞAMLI BOYUTLAR KAZANDIRAN REGİS SERİSİ İLE BANYOLAR GÖZ ALICI BİR ŞIKLIK KAZANIYOR 

bottom of page